Systemy CMS - TYPO3 CMS: TYPO3 CMS - system zarządzania treścią witryny - Agencja interaktywna e-warsaw.com - internet, badania rynku, call center, badania CATI

TYPO3 CMS - system zarządzania treścią witryny

Proponujemy Państwu budowę nowoczesnych witryn internetowych w oparciu o open source'owy system CMS jakim jest TYPO3. Ten CMS należy do grupy zaawansowanych, ale prostych w obsłudze systemów zarządzania treścią. Posiada wygodny, intuicyjny i prosty w obsłudze interfejs użytkownika, dobry edytor tekstu WYSIWYG, schowek, podgląd treści przed opublikowaniem, historię zmian, zarządzanie uprawnieniami użytkowników (administratorów, redaktorów, użytkowników zewnętrznych), obsługę wielu domen i wielu serwisów www w jednym systemie, wewnętrzny system wyszukiwania, własny cache, panel administracyjny w wielu językach (w tym po polsku) i wiele innych cech, które predestynują ten system CMS do klasy enterprise.

CMS TYPO3 jest łatwo rozbudowywalny o kolejne funkcjonalności, takie jak forum, newslettery, komentarze i oceny do artykułów oraz wiele, wiele innych.

CMS TYPO3 jest też przyjazny wyszukiwarkom dzięki czemu łatwiej i efektywniej można pozycjonować strony www zbudowane w oparciu o ten system zarządzania treścią.

Jedną z zalet tego systemu CMS jest jego licencja GPL a co za tym idzie - fakt, że CMSem tym zajmuje się wiele firm i freelancerów. Dzięki temu macie Państwo otwarte źródła swojej strony, zawsze możecie je sami zmieniać lub zlecić te prace innej firmie zewnętrznej - nigdy nie jesteście Państwo związani "cyrografem" z jedną firmą.

TYPO3 CMS

Do firm, które zdecydowały się zbudować witryny w oparciu o system CMS TYPO3 należą: